fallback-no-image-1267
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0507 047 91 95

Tarif Şefi

Yemek yapmayı bilen bilmeyen herkesin mutlaka her an ulaşabilir olması gereken bir site olan tarifsefinde, birbirinden lezzetli yemek tarifleri sunulmaktadır. Türkiye’nin en kapsamlı yemek tarifi portalı olan tarifsefi, daha önce denenmemiş farklı lezzetlerden, gelenekselleşmiş Türk mutfağına kadar birçok tarifi ziyaretçilerine sunmaktadır. Uzmanlar tarafından hazırlanmış birbirinden lezzetli yemek tariflerini uygulamaya başlarken, siz de kendi hazırladığınız birçok yemek tarifini tarif şefi’ne gönderebilirsiniz. Herkesin kendi tarzı olduğuna inanan tarif şefi, ziyaretçilerinin hazırladığı yemek ve tatlı tariflerini yayınlamaktan ve diğer ziyaretçileri ile paylaşmaktan her zaman memnuniyet duymaktadır. Bunu da web sitelerinde ziyaretçilere sıklıkla yer verdiği tarif defteri bölümünden anlayabiliyoruz.
Yemek tariflerini yayınlarken aşama aşama fotoğraflandırarak ziyaretçilerine en detaylı sunumu yapan tarif şefi, resimli yemek tarifleri konusunda bu platformda yayın yapan en profesyonel kaynaktır. Tarif Şefi, birçok kategoride uzmanlar tarafından hazırlanmış balık yemeklerinden, tatlı, salata ve çorba tariflerine kadar geniş bir alanda fotoğraflanmış, içerisinde pratik yemek tarifleri barındıran bir yapıda hazırlanmıştır. Tarif Şefi web sitesi, bu kategorilerin dışında; hızlı yemekler, tarif defteri bölümleri ile ziyaretçileri ile daha interaktif yapıda iletişim kurmayı hedeflemiştir.
Piyasaya en iddialı şekilde giriş yapan Tarif Şefi, gün geçtikçe daha büyük kesime hitap etmeye başlamıştır. Sadece internet sitesi üzerinden değil, sosyal medya üzerinden de (Facebook, Twitter ve Instagram) takipçilerine nitelikli paylaşımlarda bulunmaktadır.
Yemek ve tatlı tariflerini ziyaretçileri ile paylaşırken yalın bir anlatım dili kullanılmış, tarifin her adımı aşama aşama fotoğraflanmıştır. Dolayısıyla yemek ve tatlı tarifleri siteleri arasından daha hızlı bir şekilde sıyrılıp popüler olmasının en büyük sebebi de budur. Sitenin en güzel yanlarından birisi de, kalori hesabı yapan hanımlar ve beyler için kullanılan malzemelerin kalorilerinin belirtilmesidir. Böylece diyabetik yemekler ya da diyet yemekleri hazırlarken çok fazla yerde bulunmayan detaylı tariflere, Tarif Şefi internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir.
Tarif Şefi; sadece Türk mutfağına değil, dünya mutfağına da kapılarını açmaktadır. İtalyan mutfağından, Çin mutfağına kadar ünlü aşçılar tarafından sunulmuş yemek tarifleri en iyi şekilde fotoğraflandırılıp bir kolaj haline getirilmiştir. Bu saye de, daha önce hiç denenmemiş yemeklerin evde daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanması mümkün hale gelmiştir.
Son olarak; TarifSefi tamamen ücretsiz bir hizmet sunduğunu belirtmekte fayda var. Tüm bu hizmetleri sadece ziyaretçilerinin üye olma ve takip edilme beklentisi ile gerçekleştiren Tarif Şefi’ne, internet sitesindeki üyelik bölümünden e-posta adresiniz ile üye olabilir ve sosyal medya hesaplarınızı kullanarak sosyal medya da takip edebilirsiniz. E-posta adresini kullanarak üye olan tüm üyeler düzenli olarak en yeni yemek ve tatlı tariflerine posta kutularından da ulaşabilecekler

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

İstanbul

Devamını Oku

İlgili İlan