wlt_thumbnail-408
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0216 398 27 48

Piramit Sünger

Piramit sünger ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Telefon ile sipariş bildirebilirsiniz. Üzeri piramit şeklinde akustik ses yalıtım süngeri olan piramit sünger akustik ses düzenlemelerinde kullanılan ses emici özelliktedir.

Akustik piramit süngerlerin genel kullanım yerleri olarak akustik mekanlardır. Stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performansa sağlamaktadır. Piramit süngerler akustik ses yalıtımı uygulamalarında hoş bir görüntü sağlayan akustik sünger çeşididir.

Piramit sünger yanmazlık sertifikalı ses yalıtımında etkili bir süngerdir. Fakat makine gibi çok yüksek ses çıkaran malzemelerin sesini kesmek için yeterli bir ürün değildir. Etkili olabilmesi için ağır epidyem bariyer iki süngerin arasına konularak hem akustik ses yalıtımı hemde gerçek anlamda ses yalıtımı sağlar. Yüksek akustik değerleri ile üstün akustik ses yalıtım performansı sağlamaktadır.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Ahmet Yesevi, Sema Sk. No:37, 34930 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye

Devamını Oku

İlgili İlan