wlt_thumbnail-94
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0850 302 77 73

oto yıkama oto kuaför detailing ürünleri toptan satış

Otoyikamaurunleri.com olarak satış bayiliğini yaptığımız ürünleri kendimiz deneyerek test ederek E ticaret sitemize ekliyoruz ve sadece kendi marka yada markalarımızı değil gerçekten kaliteli ve etkili olan başka marka ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.firma merkezi istanbulda’dır ve tüm türkiyeye satış yapılmaktadır.

Satışını yaptığımız ve bayiliğini üstlendiğimiz ürünler tse ve iso şartlarına uygun üretim yapan firmalardır.

otoyikamaurunleri.com E ticaret yapısının kurulmasındaki asıl amaç dürüst satıcı olma ilkesi ile müşteriye sadece kendi ürününü satan firmaların aksine müşteri ihtiyacını tam karşılayacak şekilde olan ürünler sunmak ürünleri satana kadar değil satış sonrası müşteri hizmetleri ile kaliteli hizmet sağlamaktır.

sitemizde satışı yapılan başlıca ürünler fırçasız oto yıkama köpüğü,lastik parlatıcı,genel temizlik deterjanı,jant temizleme ilacı,motor temizleme ilacı,zift katran temizleyici, torpido temizleme sütü,camsil,sıvı cila,boya koruma ilacı,yağmur kaydırıcı,cilalı şampuan,microfiber bez,güderi,oto kokusu,adblue gibi ürünlerdir bunların yanında kişiye özel ürünlerde imal edilmektedir.

Bize müşteri destek hattımızdan arayarak yada email atarak ulaşabilirsiniz.

0850 302 77 73

ayrıca detailing ürünleri sprey şişe ayarlı sprey başlık ve triggerler ile microfiber oto kurulama kuaför ve detailing bezleride portföyümüze eklenmiştir

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

cennet mahallesi alparslan cad küçükçekmece istanbul

Devamını Oku

İlgili İlan