wlt_thumbnail-1192
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0534 123 41 31

Kanal Bilgi

Uzun süredir kullandığınız imzaları artık değiştirme kararı mı aldınız? İmzanızı beğenmiyor ve gerçekten profesyonel bir imzaya kavuşmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru konuya geldiniz. Çünkü sizler için hazırladığımız imza çeşitlerini takip ederek kendinize en uygun olan imza çeşitini kullanabilirsiniz.

İmza seçerken isme, ismin baş harfine, soyisime, soyismin baş harfine göre imzalar seçebilirsiniz. El yazınız nasıl ise seçeceğiniz imzada buna göre olabilir. İmza seçerken imzanın boyutu, eğimleri ve şekli seçiminize göre farklılık gösterebilir. İmza çeşitleri arasında size en uygun olan imzayı imza örneklerimiz arasından seçebilirsiniz.

İsme göre imza atmak isteyenler ve bir süre bunu not defterinde çalışarak atacak olanlar kesinlikle birkaç gün çalışma yapmalıdır. Çalışma yapılmayan imza örnekleri ilerleyen zamanlarda unutulabildiği farklılık kazanabilmektedir. İmza atarken her alanda aynı imzayı atmanız gerektiğini unutmayın. Farklı yerlerde farklı imza atmak yasalara göre de ayrıdır. İmza kişiliğinizi gösteren kimliğiniz gibidir.

Boş sayfaya imza çalışması yaptıktan sonra sayfaları imha etmeyi unutmayın. Çünkü boş bir kağıdı imzalamak kadar riskli bir hareket yoktur. Kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önlemek amacıyla imza çalışması yaptığınız kağıtları imha etmelisiniz.

İmza çeşitlerini inceleyerek imza örneklerini bulabileceğiniz adresinde her türlü imza çeşitine göre kendinize ait özgün ve güzel bir imza belirleyebilirsiniz.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

İstanbul

Devamını Oku

İlgili İlan