wlt_thumbnail-603
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0212 521 47 47

Hac ve Umrede Lider

Alanında uzman ve deneyimli çalışma ekibine sahip olan İhya turzim hizmetleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Modern hizmet planlaması çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İhya turzim hizmetleri belirli bir porgram dâhilinde çalışmaktadır.

Uygun fiyat aralığına sahip umre turlarından yararlanmanıza kaynakık eden İhya turzim aynı zaman da avantaj elde etmenize fırsat tanımaktadır. İhya turzim rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Medine ve Mekke’deki kutsal mekanları gezmenize kaynaklık eden İhya turzim hizmetleri birçok tur imkanında yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren İhya turizm hizmetleri kutsal mekanlar , vize ve mekan tercihlerinin en doğru şekilde gerçekleştirilmesini desteklemektdir. Tüm sorularınıza anında yanıt veren bu hizmet platformu belirli bir planlama doğrultusunda hazırlanmış umre programlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Sadece tek bir telefon ile hizmet sunmakta ve kısa zaman zarfı içinde umre programına katılmanıza fırsat tanımaktadır. Umre’ye gitrmek isteyenlerin ilk seçimi olan İhya turzim huzur dolu bir seyehat yapmanıza kaynaklık etmektedir. Eğer sizler de kutsal topraklara merhaba demek isteyenlerdenseniz İhya turzim ile tanışabilirsiniz.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

ihya turizm

Devamını Oku

İlgili İlan