wlt_thumbnail-1490
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 444 89 05

Gold Kurye

kurye, moto kurye, toplu dağıtımi, kiralık kurye, hava kargo, uçak kargo hizmetleri 444 89 05

İstanbul içinde acil ve önemli gönderileriniz için, süratli, güvenilir ve kaliteli hizmet ile kurye gönderilerinizi adresten adrese Vip Kurye ayrıcalığıyla teslim ediyoruz.
Gün içinde ekspress veya normal motorlu kurye hizmeti ile sizlere zaman kazandırıyoruz.

Göndermek istediğiniz, Ürün, evrak, numune, dosya, davetiye, sözleşme vb.
Moto Kurye
Kaliteli Kadrosu ve Dağıtım kanallarında ki üstün donanımsal tekniği ile gold kurye kısa zamanda sektörel konumunu genişleterek hedef kitleler tarafından benimsenen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Motorlu kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
Gelişen teknoloji ve iş sektörü ile birlikte, firmalar çalışma saatlerini geç vakitlere kadar taşımak zorunda kalmış, buda alıcısına ulaşması gereken bilgi ve dokümanların, kurye hizmet saatlerinin dışında kalmasına sebep olmuştur.
ihtiyaçlarını aralıksız sağlayan kuruluşumuz, mesai saatinin bitiminden sonra başlattığı 7/24 Gece Kurye servisleri ile aralıksız iletişim kurabilmenin kapılarını aralamıştır.
Express kurye hizmetinde kuryemiz sadece sizin acil gönderiniz için hizmet edecektir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Ümraniye

Devamını Oku

İlgili İlan