wlt_thumbnail-1451
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0216 374 02 03

Gold Klima Servisi

Klima servisleri olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 durmadan GOLD servis olarak büyük müşteri memnuniyeti ile arttırmaktayız. Son zamanlarda bir çok müşterilerimizin arızalarında veya hd klimalarınla alakalı problemlerle çağrı merkezimize telefon almaktayız. Siz değerli tüketicilerimizin tüm meselelerini eksiksiz bir şekilde onarmak için biz klima hd servisileri olarak İstanbul bölgesinin tümüne hizmet hudutlarını aşmış ve siz değerli tüketicilerimize garanti vererek kurduğumuz kadromuz ile ekipmanlarımızla kapınıza gelerek meselelerinizi hızlı bir biçimde onararak sizleri mutlu müşteriler listemizde görmekten onur duyarız.

GOLD KLİMA SERVİSİ olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için sokaklara yerleştirdiğimiz gececi ekipmanlarımız tarafından sizlerin çağrı merkezimize telefon gelmesi halinde ekipmanlarımıza verilen müddet zarfında hanenize gelerek tüm meselelerinizi eksiksiz bir şekilde hallederek sizleri mutlu etmekten onur ve haysiyet duyarız.

Biz GOLD SERVİS olarak marka bilinirliğimizi İstanbul genelinin tüm bölgesine yararak sizlerin bizleri gözlerinizde büyüterek ve verdiğimiz hizmetin neticenini alaraktan firmamız firmalar arasında siz değerli tüketicilerimizden aldığımız öz güvenle projeler arasına girdik ve istanbulun tüm bölgesinde hizmet vermemiz müşterilerimize firmalarımızda yüksek bir sevinç duymaktadır. Sizde değerli tüketicilerimiz meseleleriniz olduğunda pahalı demeyin biz sizlerin bütçesine göre hareket etmekteyiz sizlerde çağrı merkezlerimizi arayarak destek hizmet alarak faydalanabilirsiniz..

Klima Servisleri Klima Bakımı Ve Klima Montajı

Klimalarınızın senede en az 2 kez klima bakımı yapılması gerektiğini düşünmektedir.

Neden klima bakımı yapılmalıdır ?

Klimalar iç ve dış ortamlarda değişik hava koşullarına maruz kalan aletlerdir. Isı transferi yaparken transfer yüzeylerinde olan kirlenme yıpranma giderilmez ise fazla elektrik tüketimi yaparak az verim almış olursunuz bu vaziyet size ekonomik açıdan zarar vererek klimanızın da ömrünü kısaltmaktadır. Bu türlü zararlara uğramamak için olarak klimalarınızın bakımını senede en az 2 defa yaptırmalısınız. Bizleri izleyerek klima konusunda merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

Klima Bakımı sayfamızı İnceleyiniz Klima Bakımı, Senede 2 Defa tarafından Yapılmalıdır. İstanbul’un bir hayli kazasında hizmet vermekteyiz. GOLD Servis Ve tüm kazalara Klima Teknik Servis Hizmeti veriyoruz. 2016 yaz ve kış sezonu süresince kalitemizden ödün vermeden sizlerin klima bakımı, klima onarımı ve montajı gibi işlemlerinizi güler yüzlü ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı yapmış bulunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Kredi kartı ile kapıda ödeme

Servis anlayışı ile Kapıda ödeme sayesinde artık ödemeleriniz daha güvende.Klima servisleri, servis fiyatlarında yaz aylarında %20 kampanya yapmaktadır.

7/24 Servis Hizmeti

Artık saatini mesele etmeyeceksiniz. Gün boyu hizmet ile huzur içinde olacaksınız. Servis 7/24 hizmetinizde. İstanbul’ un her bölgesine servisleri yapmaktadır.

Servislerin Bölgeleri

İstanbul genelinde tüm kazalara klima bakımı – servisi hizmeti vermektedir. sizler için bölge ayrımı yapmadan en kısa sürede klima servisleri hizmeti sunmayı emel edinmiştir.

Klima Servisleri Arıza Formu

Klima arızalarınızı online klima servisleri formu ile bildirmeniz durumunda aynı gün içerisinde erişilecektir.

Klima Servisleri

Servisler sizlere en üst düzeyde klima servisleri hizmeti olarak klima bakımı, klima onarımı, klima montajı gibi klima servisleri hizmetleri sunarken 1 sene klima servisleri hizmeti ve yedek parça garantisi vermektedir. Klima servisleri %100 müşteri memnuniyeti odaklı klima servisleri hizmeti sunmaktadır.

Klima bakımı

Her yıl düzenli olarak klima bakımı yaptırmalısınız. Klima bakımı yapılan klimalar daha randımanlı çalışmakla beraber daha az elektrik tüketimi sağlamaktadır. Sağlıgınız ve Cebiniz için senede en az 2 kez klima bakımı yapılmalıdır… Klima bakımını ertelemeyiniz

Klima montajı

Klima servisleri klimanızı aldığınız andan itibaren profesyonel klima servis teknik kadrosu ile klimanızın en doğru nasıl konumlandırılacağını belirler ve ona göre klima montajı işlemine başlar. Klima montajı çok dikkat edilmesi şart olan bir safhadır.

Klima tipleri

Hanenize, iş yerinize en uygun klima tipini profesyonel kadromuz ile belirlemekteyiz. Klima montajı yapılırken klimanın tipinede dikkat edilmelidir. Bulunduğunuz konumda kullanma sıklığına ve konumsal biçime bakılarak en doğru kararı sizlere sunmaktayız…

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Maltepe, İstanbul

Devamını Oku

İlgili İlan