wlt_thumbnail-720
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0850 611 0 849

En ucuz uçak bileti

Uçak Uçak, Fantasy Turizm iştirakı olarak sürekli değişen ve gelişen seyahat ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile Dünya’nın gelimiş bilgisayar rezervasyon sistemlerini kullanarak ucuz uçak bileti almak için, İATA Havayolu firmalarının ( Türk Hava Yolları ,Atlas Jet, Sun Express, Anadolu Jet, Atlas Jet, Air France, Luftansa, Alitalia, Delta Airlines, Emirates gibi…) rezervasyonlarını gerçekleştirerek biletlerinizi temin etmenize yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Temel İlkelerimiz

İhtiyaç duyguduğunuz hizmetleri çağdaş anlayış ve hizmet kalitesi ile sizlere sunmak ve beklentilerinizi yapınıza uygun şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Bu amaç ile Çekmeköy Merkez ofisimizde kurulmuş olan kurumsal hizmet birimimiz ve profesyonel kadromuzla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte , teknoloik gereksinimlerimizi karşılamaktayız.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Mehmet Akif Ersoy, Şahinbey Cd. 29-33, 34782 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye

Devamını Oku

İlgili İlan