wlt_thumbnail-385
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0216 398 27 48

Doğal Taş Fiyatları

Pek çok doğal taş çeşidi vardır ve kimi zaman sıvanın altından çıkan taş rengi dekorasyon açısından zorlayıcı olabilir. Bu gibi durumlarda taş duvar boyanarak ev için seçilen renklere ayak uydurması sağlanabilir. Dar ve karanlık mekanlarda tuğla duvar odaya bir mağara görüntüsü vereceğinden bu tip küçük mekanlarda tuğla duvarın beyaz ya da çok açık bir renge boyanması daha iyi olur.

Hazır doğal taş kaplamaları da artık görünüm açısından doğal malzemeyle yarışacak denli çeşitlidir. Her duvara kolayca uygulanabilen bu kaplamalar ile evin her odasında taş görünümü elde edilebilir. Genel olarak tuğla duvarlar en çok mutfak, antre, hol benzeri daha küçük duvarlarda tercih edilse de salon ve yatak odasında da kullanılabilir. Özellikle şömineli salonlarda, şömineye en çok yakışan malzemelerden biri biri tuğla olabilir.

Beyaz mutfağın temiz ve modern çizgileri arasında değil kaybolmak aksine güçlü bir etki ortaya koyan tuğla duvar mutfağa gereken sıcaklığı, yaşanmışlık duygusunu katıyor. Doğal taşların önemli avantajlarından biri de ahşap, metal ya da cam her türlü malzemeyle kolayca yan yana gelebilmeleri. Modern ya da klasik tarz fark etmeksizin, her dekorasyon tarzına ayak uydurabilirler.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Ahmet Yesevi, Sema Sk. No:37, 34930 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye

Devamını Oku

İlgili İlan