wlt_thumbnail-770
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0212 236 00 10

Cadsay Mühendislik

Cadsay, uzun yılların sektör deneyimi ile mühendislik, inşaat, makina, mimarlık ve teknik çizim eğitimleri, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kurumdur.

Cadsay , tecrübeli ve uzman eğitmenleri aracılığıyla hazırlanan eğitim müfredatlarına sahiptir. Mühendislik, mimarlık ve çizim alanlarında ihtiyacınız olan eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri, alanında uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla Cadsay çatısı altında sağlanmaktadır.

Cadsay senelerden beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomativ, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere birçok alanda çalışan kamu kuruluşları, özel şirketler ve bireysel şahıslara yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Ekibimiz ; samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten, profesyonellikten ödün vermeyen ve takım çalışmasına önem veren bir profile sahiptir.
Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

Cadsay olarak kadromuz; çağımızın teknolojik gelişmelerini güncel olarak takip etmekte, şirketlerin tasarım teknolojilerini geliştirici, potansiyelini ortaya çıkarıcı ve yenilik yolunda rekabet avantajları kazandırmaya yönelik kapsamlı hizmetler sunar.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Yıldız Mh., Asariye Cd. No:10, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Devamını Oku

İlgili İlan