wlt_thumbnail-2521
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0212 550 60 19

Brau Grup

BRAU GRUP daha iyi bir çalışma hayatı için sizlere laboratuvar ve ofis mekanları tasarlar. Maliyeti karşılanabilir çözümler sunar. Kaliteli malzeme ve işçilik vaat eder.
Laboratuvar ve ofisleriniz için tasarım aşamasından başlayarak üretim, yerinde montaj ve bakım konularında ekonomik çözümler sunar. BRAU GRUP laboratuvarlarınız için yerleşim öncesi gerekli olan tesisat alt yapı çalışmalarında sizlere profesyonel destek verir. Anlaşması yapılan işlerinizde sizlere mekanik ve elektrik tesisatları için ücretsiz proje ve teknik danışmanlık hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini önemser ve buna odaklı olarak hizmet verir.

BRAU GRUP 2015 yılında markalaşma çalışması başlatmış ve bünyesindeki laboratuvar ve ofis mobilyası ürünlerini Brau LAB ve Brau OFİS olarak iki ayrı marka altında toplamıştır.

BRAU GRUP Organizasyon yapısında ISO 9001 yönergelerini uygular. EN ve DIN normlarına hakimdir, CE direktiflerine ve TSE standartlarına uygun üretim yapar. BRAU GRUP Ürünlerinde uluslararası standartların öngördüğü güvenlik, ergonomi ve kalite kriterlerine riayet eder. Çalışmalarında, imalat ve montaj hizmetlerinde çevreye duyarlı davranır, atık yönetim prosedürlerine sadıktır, karbon emisyonlarını küçültmenin gayretindedir.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Demirkapı Mahallesi, Onur Sk. No:15, 34214 Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Devamını Oku

İlgili İlan