wlt_thumbnail-2065
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0530 074 78 40

Benna Hool

Benna Hool 1998 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde tadilat ve dekorasyon alanında hizmet vermektedir.

2005 yılında iç mimarımız Sedat ARAS Fransa’nın Paris kentinde faaliyet gösteren AVİVA firması bünyesinde Tadilat ve Dekorasyon hizmeti verdi ve 2000’in üzerinde projeye imzasını attı.

Benna Hool 2005 yılından bu yana kazanılan bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde Paris’in ince ve zarif dekorasyon detaylarını öz değerlerimizle harmanlayarak İstanbul’da Tadilat ve Dekorasyon hizmetine hiç ara vermeden devam etmektedir.

Genel anlamda yapılan bir hatanın altını çizmek adına bir hususa değinmek isteriz. Günümüzde Dekorasyon denilince akla gelen ilk şey Boya Badanadır ve aslında durum öyle değildir. Biz Benna Hool olarak bu yaklaşımın çok üstünde çizgilerimizle müşterilerimize güzelliği özgünlük ve farklılıkla sunmaktayız.

Benna Hool profesyonel kadrosuyla dekorasyon ve tadilat alanında A’dan Z’ye hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetler konuşulan teslim tarihinde gecikmeksizin tamamlanır ve sizlerin beğenisine sunulur ve Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Benna Hool’de tüm dekorasyon ve tadilat işleri iç mimarımız Sedat ARAS tarafından takip edilmektedir.

İrfan Diren Benna Hool’ün genel yönetim müdürüdür. Hizmetlerin uygulanması ve sonraki aşamalarda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur. Şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.

Som olarak belirtmek isteriz ki Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.
A’dan Z’ye Dekorasyon, Boya, Alçı, Alçıpan, Parke Cila, Fayans, Dış Cephe, Asma Tavan, Doğalgaz Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Havalandırma, Yerden Isıtma, Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Pendik/İstanbul

Devamını Oku

İlgili İlan