wlt_thumbnail-374
  • Favorilere Ekle
  • Yazarla iletişime geç
  • Siteyi Ziyaret Edin
  • Bu sayfayı yazdır
  • Yorum Bırakın
  • Facebook Twitter LinkedIn Google+
Ara: 0216 398 27 48

Akustik Kapı

Akustik kapı sistemleri özellikle ses yoğun mekanlarda tercih edilmektedir. Sinema salonları, müzik odaları, radyo yayın odaları gibi ses sistemlerinin yüksek performansta çalıştığı mekanlarda tercih edilir. Özel akustik çelik materyal kullanılarak tasarlanmış bulunan akustik kapıda, kapı kapandığında ses izolasyonu için ses bariyerleri oluşturulmuştur. Kapıda acil çıkış sistemi mevcut olup, zorunlu hallerde hasta tarafından kullanılabilmektedir.

Akustik kapılar özel olarak atölyemizde üretilmektedir. kullandığımız ses yutucu bariyer ve özel hazırlanmış ahşap ile bütünleştirip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Günlük hayatta , ofis , işyeri, çagrı merkezlerinde, konferans ve sinema salonlarında, ses kayıt stüdyo odalarında kullanılmaktadır. Kendimize özel sistemimizle akustik panel kapılar üretmekteyiz. Renk seçenekleri mevcuttur. üretim aşaması ve teslimat süresi 15 iş günüdür. Siparişleriniz için fiyat bilgisi edinmek için lütfen arayınız. İstanbul yaşıyorsak gurultu kirliği en çok fazla olan bir şehirdir. bunlardan minimum şekilde etkilenmek için akustik bir ortam gereklidir. Hem işiniz ile alakalı hemde müzik dinleme yada müzik işi ile uğaraşıyorsanız gereklidir.

Daha başka örnek verecek olursak makina daireleri akustik ile % 70 sesi azaltılır. Ses kayıt odaları.toplantı salonları huzur içinde çalışmanız için akustik ile tanışmanız da gerek vardır. Biz firma olarak akustik kapı üretmekteyiz detaylar için size ön bilgi verilecektir. Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.

Google Haritalarda Aç

Site Konumu

Ahmet Yesevi, Sema Sk. No:37, 34930 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye

Devamını Oku

İlgili İlan